پروژه حسابداری با موضوع گزارش کارآموزی شرکت برق

پروژه حسابداری با موضوع گزارش کارآموزی شرکت برق

دسته: حسابداری

بازدید: 5 بار

فرمت فایل: zip

حجم فایل: 114 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 45

دانلود این گزارش!


سه عدد کارآموزی مرتبط؟


  • از این رو ساختمان را از لحاظ مصالح مصرفی به سه دسته الف ساختمان های بتنی ب ساختمان های فلزی ج ساختمان های آجری تقسیم بندی می کنیم دسته: عمران و نقشه کشی بازدید: 5 بار فرمت فایل: doc حجم...

  • دسته: حسابداری فرمت فایل: docx حجم فایل: 116 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 80 دانلود کنید! گزارش کارآموزی و پروژه گزارش کارآموزی حسابداری در یک شرکت کارآموزی حسابداری، حسابداری، حسابداری مالی، رشته حسابداری، گزارش کارآموزی حسابداری، گزارش کارآموزی و پروژه گزارش...

  • دسته بندی: علوم انسانی» حسابداری فرمت فایل دانلودی: rar فرمت فایل اصلی: doc تعداد صفحات: 77 تاریخچه پست بانک: پیشنهاد ایجاد پست مالی و ارائه خدمات مالی با بکارگیری شبکه وسیع پستی، در تاریخ 17/12/1362 از سوی وزارت ارتباطات و...

پروژه حسابداری با موضوع گزارش کارآموزی شرکت برق

مقدمه

نام شرکت:

اداره برق قدس

نوع شرکت:

شرکت بصورت «سهام خاص» می باشد.

موضوع و هدف شرکت:

انجام کلیه امور مربوط به برق.

مدت شرکت:

مدت شرکت نامحدود میباشد.

مجمع عمومی فوق العاده میتواند سرمایه شرکت را افزایش دهد مجمع یاد شده ضمن اخذ تصمیم به افزایش سرمایه ترتیب انتشار و فروش سهام جدید را معین می کند.

سال مالی:

سال مالی شرکت از اول فروردین هر سال شروع و پایان اسفند ماه همان سال خاتمه میباید شرکت مکلف است که حسابهای خود را بر طبق قانون تجارت و موازین و اصول علمی حسابداری و مالی تنظیم و نگهداری کرده و در پایان هر سال مالی ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت را تنظیم و حداقل 20 روز قبل از تشکیل مجمع عمومی عادی در اختیار بازرسان قرار دهد.

تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان هر سال مالی در مجمع عمومی؟ مفاصاحساب برا یمدیران شرکت در همان سال مالی مورد رسیدگی است.

مرحله اول: آشنایی کلی با مکان کارآموزی

1-1 تاریخچه سازمان

مرحله دوم:

2-1 – موقعیت رشته کارآموز در واحد صنعتی با بررسی جزئیات سازمانی رشته کارآموز در واحد صنعتی

2-3- امور جاری در دست اقدام

استانداردهای حسابداری بر مبنای مفاهیم نظری گزارشگری مالی تدوین گردیده است. مفاهیم نظری مزبور توسط کمیته تدوین استانداردهای حسابداری با هدف تدوین استانداردهای حسابداری هماهنگ تهیه و به پیوست این مجموعه ارائه شده است.

دامنه کاربرد استانداردهای حسابداری، صورتهای مالی با مقاصد عمومی (که از این به بعد صورتهای مالی نامیده می شود) است که به منظور ارائه اطلاعات مفید در مورد وضعیت مالی، عملکرد مالی و انعطاف پذیری مالی واحد تجاری جهت تصمیم گیری استفاده کنندگان تهیه می شود.

استانداردهای حسابداری در مورد صورتهای مالی کلیه واحدهای تجاری (انتفاعی) اعم از این که در بخش خصوصی یا عمومی فعالیت کند، کاربرد دارد. اگرچه این استانداردها معطوف به واحدهایی است که با هدف کسب سود فعالیت می کنند اما عمدتاً در مورد واحدهای غیرانتفاعی نیز با اعمال تعدیلات لازم کاربرد دارد.

واحدهای تجاری خارج از کشور که مالکیت آنها متعلق به واحدهای تجاری ایرانی است در صورتی که در تهیه و ارائه صورتهای مالی خود تابع مقررات و استانداردهای حسابداری محلی باشند، ملزم به رعایت الزامات استانداردهای حسابداری ایران نیستند. با این حال در مواردی که واحد تجاری، واحد فرعی یک واحد سرمایه گذار ایرانی باشد، تهیه صورتهای مالی واحد فرعی براساس استانداردهای حسابداری ایران نیز جهت استفاده در تهیه صورتهای مالی تلفیقی ضروری است.

مرحله اول: آشنایی کلی با مکان کارآموزی

1-1 تاریخچه سازمان

صنعت برق قدیمی ترین و بزرگترین بخش صنعتی است که صاحب یکی از اولین و منسجم ترین تشکیلات در مجموعه نظام اداری کشور می باشد.

چنانچه سال 1278 شمسی را که عملیات حفاری برای اولین بار در مسجد سلیمان به نتیجه رسید و برق از عمق 1180 پایی زمین فوران کرد تاریخ آغاز حیات صنعت برق در ایران محسوب نمائیم، تا به امروز بیش از 81 سال از عمر این کاراترین پدیده صنعتی قرن حاضر، در کشورمان سپری گردیده است.

بررسی تحولات مختلف طی این سالها نشان می دهد که صنعت برق ایران از اولین روزهای تولدش با تمامی رویدادها و حوادث سیاسی – اقتصادی و اجتماعی کشورمان همراه گردیده و در بسیاری موارد نیز خود عامل و محرک اصلی جریاناتی تاریخ ساز بوده است که پرداختن به این مسائل از جمله اهداف مجموعه حاضر نیست و خود به فرصت و رخصتی شایسته نیازمند است

دانلود این گزارش!